Nieuws‎ > ‎Nieuws OC'76‎ > ‎

Stijn & Guy hebben het meest verstand van Voetbal

Geplaatst 13 jul. 2016 01:42 door Wouter Janssen   [ 13 jul. 2016 01:57 bijgewerkt ]
En de winnaar(s) zijn bekend! Portugal wint het Ek en Guy & Stijn eindigen op de eerste plaats.
Ex aequo dus! De zuipkaarten zijn voor Cies en Chel

Zie hier nog eens het complete overzicht



Prono StandTot.5pt.3pt.2pt.1pt.
1Guy1922812310
2Stijn1922810610
3Cies1902810510
4Chel187269118
5Sander1842512611
6Bill180258815
7Claeys177267106
8Bernd176268414
9Stes K176257126
10Wim G17226769
11Toon S172231188
12Giel1722310713
13Benna171239813
14Walter171237917
15Dries1712212417
16Leet16926669
17Sofie168255616
18Wesley168229815
19Pier1662210712
20Anita1652210515
21Frederik1652113413
22Mitch164249311
23Jef D1632110910
24161229710
25Jannes1582171110
26Boss157218812
27Michiel156219612
28Tomas154217812
29Rob153216814
30Wim T1522010610
31Stan151226611
32Frank F151217515
33Jef S1512071010
34Maarten1511910418
35
Comments